به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان البرز در این جلسه که با حضور غیاثی تبار مدیر کل، معاونین،روسای مراکز و کارشناسان مربوطه برگزار شد،در خصوص موارد ذیل تصمیم گیری شد:
🔸اقدامات لازم در خصوص نشست مشترک با رییس جهاد کشاورزی شهرستان فردیس و ارائه گزارش در راستای روند اجرایی پروژه به فرمانداری این شهرستان انجام شود.
🔸نقطه نظرات و پیشنهادات در خصوص فرم های ثبت نامی هر سه محور خوداشتغالی، کارآفرینی و استخدام محور بارگزاری شده در سامانه اشتغال مهارت محور توسط اعضای جلسه ضمن ارائه راهکار جهت بهبود فرآیند اعلام شود.
🔸پیگیری لازم جهت نشست مشترک با صدا و سیمای استان از محل یک درصد اعتبارات در راستای معرفی پروژه و نحوه اجرا انجام شود.
🔸از کارشناسان صندوق کارآفرینی امید استان جهت شرح فرآیند و چگونگی تکمیل فرم های تسهیلات برای کارجویان و مربیان طرح در ابتدای دوره های مرکز تخصصی کارآفرینی و مهارت های کسب و کار اداره کل دعوت بعمل آید.
🔸مهارت آموختگان خوداشتغالی و کارآفرینی که دوره مدیریت کسب و کار را تاکنون به اتمام رسانده اند، به استناد تفاهم نامه مربوطه، کتبا به شتاب دهنده ها معرفی شوند.
🔸در راستای اجاره اماکن مرکز اشتهارد و پیشبرد پروژه اشتغال مهارت محور، جلسه مشترکی با آموزشگاههای آزاد استان که از فضای آموزشی مراکز دولتی استفاده می نمایند، برنامه ریزی شود.
🔸جلسه مشترکی با شتاب دهنده ها و سرمایه گذاران شناسایی شده در راستای پروژه اشتغال مهارت محور برگزار شود.